چطور رنگ پوستمان را روشن‌تر کنیم؟

همیشه لازم نیست برای سفیدتر شدن پول زیادی را صرف خرید کرم‌های سفیدکننده آرایشی کنید. به این توصیه‌ها عمل کنید تا به طور طبیعی کمی سفیدتر شوید.
1. زیاد زیر نور آفتاب نروید تا جایی که می‌توانید از نور آفتاب دوری کنید. این کار باعث می‌شود دچار پیری زودرس و سرطان پوست نشوید. اگر به ساحل می‌روید گذاشتن کلاه را فراموش نکنید و لباس آستین‌دار به تن کنید. نور آفتاب می‌تواند سبب سوختگی پوست و رنگ تیره آن شود. 2. از پوسستان محافظت کنید همیشه قبل از خروج از منزل کرم ضدآفتاب با پایه اکسیدزنیک استفاده کنید. لازم است 30 دقیقه قبل از بیرون رفتن از خانه این کار را انجام دهید. 3. رژیم غنی از فیبر انتخاب کنید جالب است بدانید اکثر مشکلات پوستی و حتی تیرگی آن به دلیل مشکلات گوارشی است. تغذیه سالم ضامن سلامت عمومی بدن است. سعی کنید میوه، سبزی و حبوبات کامل بیشتری مصرف کنید. 4. از دشمنان پوست دوری کنید استرس، کم‌خوابی،‌ قهوه، الکل، سیگار و... دشمنان پوست شما هستند. 5. صابون استفاده نکنید ترکیبات آلکالین موجود در صابون می‌تواند لایه اسیدی طبیعی پوست را از بین برده و آن را در برابر دشمنان آسیب‌پذیر کند به جای صابون از یک پاک‌کننده آرایشی ملایم استفاده کنید. 6. به پوستتان روزانه آب برسانید مرطوب نگجه داشتن پوست جلوی خشک شدن پوست را می‌گیرد، اجازه نمی‌دهد روی پوست چین و چروک بیفتد و با پرکردن سلول‌ها از آب پوستی نرم و صاف برایتان به ارمغان می‌آورد. 7. روزانه 7 لیوان آب بنوشید 15 درصد پوست آب است. در برخی شرایط آب پوست به سرعت تبخیر می‌شود. پس برای جایگزین کردن آب روزانه 7 لیوان آب بنوشید. 8. اجازه بدهید پوسستان نفس بکشد پوستتان را به طور عمیق پاکسازی کنید و بعد از آن نه کرم مرطوب‌کننده و نه آرایشی استفاده کنید. بهتر است بعد از یک حمام آب گرم پاکسازی را انجام دهید. 9. ماسک میوه بزنید به طور متناوب از ماسک میوه استفاده کنید. اسیدها و آنزیم‌های موجود در میوه‌ها به برداشته شدن پوست مرده، کاهش لک‌ها و روشن‌شدن پوست کمک می‌کند. لازم نیست ماسک آماده بخرید. می‌توانید از انواع میوه‌ها در خانه ماسک تهیه کنید. 10. ورزش کنید داشتن یک فعالیت فیزیکی مداوم برای پوست ضروری است و آن را روی فرم نگه می‌دارد. ورزشی را که دوست دراید انتخاب و هر روز ساعاتی را به آن بپردازید.
منبع: ریدرزدایجست-نوامبر

/ 30 نظر / 34 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جینگولک(رویا)

سلام .[پلک] فقط خواستم یه سلامی عرض کرده باشم[نیشخند] [نیشخند][گل]

مسعود

سلام عزیز [گل] خوبی؟ وبلاگ پسری از نسل پارس آپ شد و معزت خواهی برای این چند وقت که نبودم . بیا منتظرت هستم .

شهرام

سحرمان نزدیک است اندکی بیشتر از اندک همیشگیمان صبور باش!!! ============================ سلام دوست عزیزم شما که طاعات و عباداتتون قبول هست من را هم دعا کنید. ============================ آپ هستم و منتظر قدم های پربرکت شما [گل]________________7 کلید________________[گل] [گل]______________برای گشودن______________[گل] [گل]____________خـــانــــۀ عشـــــق___________[گل] یادگاری من: [گل] هرجا دلت شکست ، قبل رفتن خودت جاروش کن ! تا هر ناکسی منت دستای زخمیشو رو سرت نذاره [گل]

HÄMKËLÄ30

خیلی عالی بود حتما به توصیه هاتون عمل می کنم

hadis

جالب بود ولی الان کی پوستشو سفید می کنه همه دارن برنز می کنن